OKNA, DRZWI, ROLETY - PCV, ALUMINIUM

46-200 Kluczbork, ul. Pułaskiego 17
tel. 505 299 671, 575 299 020
 

Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą oraz do skorzystania z porad naszych technologów, którzy odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące naszego produktu oraz jego dystrybucji i zastosowania.

Nasi przedstawiciele dokonają pomiarów, doradzą, przedstawią możliwości, ułatwią optymalny wybór i przygotują indywidualną ofertę.W ramach naszej oferty świadczymy usługi odbiorcom indywidualnym, klientom hurtowym, instytucjonalnym jak również deweloperom. Szeroki asortyment ofertowy pozwala nam sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zamówieniom a doświadczenie załogi jest dodatkowym gwarantem jakości naszych usług. Każde zlecenie traktujemy jako wyzwanie i zawsze dążymy do naszego głównego celu jakim jest zadowolenie klienta.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oferujemy wielokomorowy system profili, które zwiększają kilkakrotnie zdolność ochrony przed hałasem, deszczem i wiatrem oraz zapewniają niski współczynnik przenikania ciepła, co pozwala zaoszczędzić energię cieplną i w związku z tym szybki zwrot inwestycji.

Nowość - pasywne okna KBE 88 TERMO Uw=0,72
Powiększenie

Informujemy że od lutego b.r. wprowadziliśmy do produkcji nowy pasywny 7-komorowy system okienno - drzwiowy KBE 88mm pod nazwą TERMO

Cechy okien TERMO:

  • Liczba komór: 7
  • Szerokość ramy: 88mm
  • Szklenie standardowe: zestaw 3-szybowy 4/18/4/18/4 Ug=0,5 W/(m2K)
  • Uszczelki: 3
  • Współczynnik przenikania ciepła: 0,72 W/m²K (dla okna referencyjnego)
  • Wyposażenie standardowe: okucie Activpilot renomowanej firmy Winkhaus